0

Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі

Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі


Розрахунок і комплектація щитів управління систем кабельного електрообігріву

  • водостоків і покрівлі;
  • відкритих майданчиків;
  • трубопроводів і ємностей;
  • опалення приміщень кабельними системами обігріву.

Експлуатуються системи обігріву покрівель та водостоків тільки і зимній період року. Для економічності систем в період експлуатації, потрібно встановлювати автоматичний режим керування.

Управління в автоматичному режимі за допомогою датчиків осадів і температури повітря

Датчики контролю осадів встановлюються в місцях максимального можливого скупчення снігу, або в водостічній системі для своєчасного виявлення наявності осадів. Датчик температури повітря, монтується з північної сторони будівлі, в місцях захищених від сонячних променів. В контролері температурний діапазон переважно програмується як для теплих покрівель від +2…. -10  °С.

Економічність автоматичного режиму заключається, в активації обігріву тільки при наявності осадів і відповідно запрограмованого діапазону температури повітря. Без відповідності показників від двох датчиків, система залишається в режимі очікування.

Подібне рішення, забезпечує заощадливе використання системи в період активного навантаження. Даний автоматичний режим, виправдовує себе в перший сезон експлуатації.

Автоматичний режим за допомогою датчиків температури повітря

Управляється система при відповідності температури навколишнього середовища – встановленому діапазону в контролері. Для активації системи обігріву, потрібно тільки сигнал від датчика температури.

Встановлюється даний режим управління з датчиком температури, на невеликих об’єктах для систем обігріву потужністю до одного кіловата.

Потужність системи

Трапляються непоодинокі випадки, що системи обігріву не справляються із вирішенням проблем – обмерзання конструктивних елементів покрівлі та захисту від замерзання водостоків.

Найчастіше це спостерігається у двох випадках: неякісний нагрівальний елемент і занижена розрахункова потужність системи обігріву. Також, необхідно звертаємо увагу на місце розташування об’єкта. Висотні будівлі – це збільшені пориви вітру та коливання температур навколишнього середовища.

Наслідки неправильного розрахунку або поставка і встановлення неякісних матеріалів – це створення ще більше проблем ніж на початку.

Більшість покрівель характеризується як теплі. На подібних покрівлях, через незначні тепловтрати даху, при від’ємних температурах навколишнього середовища – на поверхні відбувається топлення снігу. Відповідно до норм ДСТУ-Н Б В.2.5-78:2014, а також приймаючи до уваги досвід –потужність системи для обігріву покрівель, має складати 250-600 Вт/м², в залежності від поставлених завдань.

 * Робота секцій всіх зон, систем захисту від замерзання водостоків і обігріву покрівлі - виводиться за допомогою світлосигнальної арматури на зовнішню панель щита керування.

Як бачимо, в залежності від типу покрівлі, для ефективної роботи системи сніготанення або захисту від замерзання водостоків розраховуються різні потужності.

Додаткова інформація

* З міркувань електробезпеки і незалежності роботи системи обігріву, кожна нагрівальна секція повинна захищається ПЗВ окремо. При будь-якій аварійній ситуації що може виникнути, відключиться не загальна система обігріву, а одна секція локально.


Розрахунок і встановлення систем кабельного електрообігріву потрібно довіряти тільки експертам в даній сфері.

Наша компанія постачає тільки якісне обладнання та комплектуючі для систем обігріву, перевірене роками експлуатації на наших об'єктах. Звертаючись в компанію Рем-Груп Сервіс, Ви отримуєте якісне рішення, для вирішення поставлених завдань.