0

Системи кабельного підігріву відкритих поверхонь спортивних майданчиків, пішохідних зон, сходів, в'їзду в паркінг та інше

Системи кабельного підігріву відкритих поверхонь спортивних майданчиків, пішохідних зон, сходів, в'їзду в паркінг та інше

Системи кабельного підігріву відкритих поверхонь спортивних майданчиків, пішохідних зон, сходів, в'їзду в паркінг та інше 


З настанням холодів та випадінням снігу набуває актуальності проблема з обмерзанням різноманітних зон по яким рухаються люди та транспорт: дороги, під’їзні шляхи, дитячі та спортивні майданчики, тротуари, сходи і т.д.

Основою цього процесу є наступне – при мінусових чи температурах біля до 0°С, відбувається випадіння снігу, який під дією різних факторів, чи відлиги (різкого потепління) чи в наслідок впливу паразитного тепла, тануть і невдовзі замерзають утворюючи льодяну кірку.

Такі погодні умови завдають шкоди не тільки здоров'ю людини, але і значних матеріальних витрат у вигляді часткової, або повної заміни верхнього покриття пішохідних зон. Також, варто відзначити що, прибирання снігу з використанням солей і хімічних реагентів або очищення механізованим шляхом, дуже трудомісткий процес і не завжди ефективний.

Заходи боротьби з ожеледицею вимагають регулярної присутності працівників (персоналу) і залучення спеціальної техніки, що з часом призводить до часткової руйнації зовнішнього покриття, не кажучи вже про завдану шкоду навколишньому середовищу та автомобільному транспорту.

Вирішенням даної проблеми стало встановлення систем сніготанення

 

Для запобігання утворення льоду в пішохідних зонах широко застосовуються системи кабельного електрообігріву, в яких використовуються резистивні двожильні, або одножильні кабелі.

Найбільш поширені зони обігріву:

  • Сходи (магазин, будинок, офіс, підвал);
  • Пандус, пішохідний перехід;
  • В'їзди в паркінг, гаражі;
  • Майданчики (дитячих, спортивних);
  • Відкриті тераси та балкони.

Нагрівальний кабель прогріває покриття пішохідних зон (які не захищені від зовнішніх опадів) та розтоплює сніг, який у вигляді води потрапляє в дощову каналізацію чи повністю випаровується з поверхні. Такі заходи боротьби з ожеледицею не дають в період коливання температур, снігу (дощу) перетворюватися в лід.

Таким чином, встановлені системи сніготанення запобігають зайвим витратам на утримання персоналу для прибирання наслідків опадів, також істотно зменшуються витрати на реконструкцію, або повну заміну зовнішнього покриття не захищених пішохідних зон. Також, варто відзначити безпеку пішоходів, ризики отримати травму на обігрітій ділянці зменшується у рази.

Автоматичне управління систем сніготанення

 

Автоматичний режим керування електрообігріву, значно підвищує ефективність роботи та пришвидшує окупність системи, шляхом заощадження за рахунок не вмикання системи в холостих режимах (система працює без наявних  опадів).

Електронний контролер активує систему обігріву майданчика в автоматичному режимі, тільки при наявності осадів та відповідній температурі повітря навколишнього середовища, що дозволяє раціонально використовувати систему, за рахунок зменшення споживання електроенергії на 30 - 40%.

Необхідна потужність систем для танення снігу:


Потужність систем сніготанення на м², для запобігання утворенню криги Потужність систем сніготанення на м², з випаровуванням води
250-300 Вт/м² 300-400 Вт/м²

                       

Якщо Вам потрібно прорахувати систему сніготанення, заповніть будь-ласка опитувальний лист, або зателефонуйте нам. 

Фахівці компанії «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» готові в короткі терміни виконати розрахунок і запропонувати найбільш раціональну пропозицію на встановлення систем сніготанення.