0

Ремонт теплої підлоги

Відгуки:
(0)
 • Виробник: RGS
 • Код товару: RGS-07
 • Наявність: В наявності
Сума ПДВ: 0.17 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Нагрівальний резистивний кабель широко застосовується для систем опалення приміщень та комфортного підігріву поверхні підлоги. Монтаж елементів нагріву проводитися, безпосередньо в бетонну стяжку під фінішне покриття підлоги (паркет, ламінат, плитка), або в прошарок плиткового клею.

Виготовляється, як екранований двожильний (одножильний) нагрівальний кабель, з внутрішньою високотемпературною фтор полімерною та зовнішньою ПВХ ізоляцією. Такий кабель здатен витримувати високі температури, але є, практично беззахисним від механічних пошкоджень.

Найбільш поширені випадки пошкодження нагрівальних елементів відбувається при проведенні загально-будівельних робіт в приміщеннях з встановленою системою електрообігріву. Найчастіше відбувається ненавмисне пошкодження при демонтажі підлогового покриття, свердління підлоги, або при зрізанні висоти стяжки. З такими проблемами часто стикаються фахівці з демонтажу плитки, виготовлення стяжки та при проведенні інших демонтажних робіт.

Не маючи схеми укладання нагрівального кабелю, і приладів для його виявлення, будь-які роботи, пов'язані з свердлінням, або демонтажем підлогового покриття, проводяться на власний страх і ризик!

У випадку виявлення порушення цілісності ізоляції нагрівального кабелю, необхідно провести ремонтні роботи з відновлення структури нагрівального ланцюга. Пошкоджені місця з'єднуються спеціальним ремонтним комплектом, який складається з мідних гільз та набору термозбіжних муфт на клейовій основі.

Ремонт нагрівального елемента
У місцях, де було виявлено пошкодження нагрівального кабелю, спочатку необхідно обережно демонтувати фінішне підлогове покриття необхідної для ремонту площі, таким чином, щоб не пошкодити інші нагрівальні елементи які знаходяться поряд. Трасу кабелю необхідної довжини слід демонтувати з цементної стяжки (клейового розчину), для встановлення сполучної муфти.

Після зняття зовнішньої та внутрішньої ізоляції кабелю, місце пошкодження нагрівальних елементів з'єднується за допомогою опресовування мідними гільзами. Після встановлення гільзи, переконавшись в якості з'єднання, слід провести замір опору ланцюга нагрівальної секції, а також провести замір опору ізоляції кабелю. Переконавшись, що нагрівальна секція знову в робочому стані, місця з'єднання запаюються в спеціальну термозбіжну трубку. Такі муфти повністю відновлюють цілісність та забезпечують герметичне з'єднання нагрівального елементу.

Послідовність виконання робіт по ремонту нагрівального кабелю:

 • демонтувати необхідну площу покриття підлоги;
 • звільнити потрібну довжину пошкодженої ділянки кабелю;
 • провести підготовчі роботи для установки муфти;
 • з'єднати розрив за допомогою ремкомплекту;
 • провести замір опору та замір ізоляції обігріваючої секції;
 • змонтувати відремонтовану ділянку в стяжку підлоги;
 • відновити покриття підлоги.
 • Після проведення ремонтних робіт з нагрівальним кабелем, його слід змонтувати в стяжку підлоги з послідуючим відновленням фінішного покриття. Місце з’єднання нагрівального елемента необхідно зафіксувати з точним розміром розташування муфти.

По закінченню ремонтних робіт з відновлення цілосності нагрівального кабелю, необхідно: провести замір опору ланцюга нагрівальної секції і замір опору зовнішньої ізоляції нагрівального кабелю.

Теги: Ремонт гріючого кабелю тепла підлога

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.