0

Ремонт антикригових систем

Відгуки:
(0)
  • Виробник: RGS
  • Код товару: RGS-08
  • Наявність: В наявності
Сума ПДВ: 0.17 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Антикригові системи кабельного електрообігріву набули популяності в нашій країні, ще в 90 роках минулого століття. Адже, встановлення систем на базі нагрівального кабелю, вирішує ряд проблем пов’язаних із обмерзанням елементів дахів, захист від замерзання водостічної системи та водозливних труб, обігрів водостічних воронок.  Також, до зовнішніх систем обігріву відносяться - обігрів пішохідних ділянок тротуарів, відкритих терас, вхідних груп сходів та доріжок, заїзду в паркінг.


Для надійної експлуатації систем кабельного електрообігріву, необхідно перед сезонним пуском проводити профілактику та технічне обслуговування основних вузлів антикригової системи. 


Антикригова система розділяється на основні вузли: 


  • Нагрівальна частина – складається з секцій нагрівального кабелю, кріпильних елементів в залежності від призначення системи;
  • Силова та розподільча частина живлення – силовий та контрольний кабель живлення та розподільчі коробки;
  • Блок управління – шафа із силовим і захисним блоком, автоматичним режимом керування та органами управління.


Справна система обігріву, забезпечить своєчасне включення відповідно автоматичному режиму та безпечну роботу нагрівальних елементів.


Найпоширеніші випадки непрацюючих антикригових систем


  • Спрацювання захисного блоку – основна причина, пошкодження нагрівального кабелю, розгерметизація розподільних коробок (комутації кабелю живлення і нагрівальної секції) та механічне пошкодження силової частини. 
  • Не своєчасне включення  - на стадії розрахунків антикригової системи, не правильно підібраний контролер та датчики управління. 
  • Система активується в автоматичному режимі, але без ефективності роботи – занижена необхідна потужність для вирішення поставлених завдань антикригової системи. 


Але, якщо аварійність антикригової системи виникла в період експлуатації, потрібно провести діагностику основних вузлів. Роботи по встановленню причини аварії системи кабельного електрообігріву, виконуються згідно розроблених інструкцій та правил ДСТУ. 


Діагностика антикригових систем


1. Проведення електротехнічних вимірів опору ізоляції та опору провідника нагрівального кабелю.

2. Візуальний огляд сполучних коробок і гермовводів на відповідність класу пило-вологозахисту ІР.

3. Перевірка шафи управління.


Після проведення діагностики, формується технічний звіт про стан антикригової системи, на основі якого приймається рішення проведення ремонту або модернізації.

Теги: Ремонт антикригових систем

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.