0

Установка антикригових системи

Відгуки:
(0)
  • Виробник: RGS
  • Код товару: RGS-09
  • Наявність: В наявності
Сума ПДВ: 0.17 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

У зимовий період, при інтенсивних опадах у вигляді снігу, і природних перепадах температури навколишнього середовища, на дахах відбувається замерзання водостічної системи і краю покрівлі. 

Обмерзання покрівлі - це не тільки матеріальні збитки у вигляді протікання покрівлі, заміна або ремонт водостічної системи, а також загроза життю і безпеки людей.


Як можна запобігти полою на даху?

Все дуже просто - для цього нам необхідно встановити систему антиобледеніння на базі нагрівального кабелю. Рішення установки системи обігріву покрівлі, забезпечить шляхи протоку талої води на проблемних ділянках покрівлі, і запобіжить утворенню полою на схилу даху. Також, облаштовані покрівлі антикриговими системами - це безпека людей і збереження матеріальних цінностей.


З чого складається система обігріву покрівлі та захисту від замерзання водостоків, і як управляється?

Основний елемент систем антизледеніння елементів даху - це стійкий до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання гріючий кабель. Управляється система обігріву в автоматичному режимі за допомогою контролера із датчиками наявності осадів і температури навколишнього середовища.

Також, можливо вмикати систему захисту від замерзання водостоків, ручним управлінням за допомогою автоматичного вимикача. Але, потрібно розуміти що, експлуатація антикригових систем із ручним управлінням це - значно збільшується споживання електроенергії, та вплив людського фактора на своєчасність включення.


Можливі варіанти монтажу антикригових систем:

  1. Повний автомат - система незалежна від оператора і працює тільки коли є необхідність;
  2. Напівавтомат - система залежить від показника температури повітря;
  3. Ручний режим - система запускається в ручну оператором, за необхідності.


Завдяки системам кабельного електрообігріву елементів покрівель та систем захисту від замерзання водостоків, Ви забудете про небезпеку обмерзання звисів покрівлі, сходження снігу з даху вашого будинку, забудете про деформацію водостічної системи і пошкодженнях фасадів будівлі, а наша команда завжди готова завдяки своєму досвіду, професійно виконати розрахунок і установку антикригових систем.

Теги: Установка антикригових систем, захист від замерзання водостоків

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.