0

Монтаж заземлення відповідно норм ПУЕ-2017

Відгуки:
(0)
 • Виробник: RGS
 • Код товару: RGS-01
 • Наявність: В наявності
Сума ПДВ: 0.17 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

 

Монтаж систем заземлення для електроустановок – це необхідний захід для виконання правил електробезпеки. Без таких заходів жодне виробництво, житлове приміщення, будівля, підприємство просто не може функціонувати і виконувати своє пряме призначення. Чому? Відповідь абсолютно проста – безпека понад усе! Завдання заземлення – це забезпечення норм електробезпеки безпеки при використанні людиною електричних установок будь-якого типу.

ТОВ «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» здійснюючи монтаж заземлення електроустановок таким чином захищає здоров’я і життя людей від струмових витоків, які найчастіше відбуваються при виході з ладу обладнання або пошкодженні зовнішньої ізоляції електричних кабелів. У разі виникнення аварійної ситуації, корпус електричного приладу опиняється під небезпечним фазним потенціалом, а при залученні захисного заземлення, струм витоку безпечно розтікається в землю, не завдаючи шкоди здоров’ю людини.

Відсутність заземлення може призвести до ураження людини електричним струмом. У випадках відсутності заземлення витік струму відбувається через тіло людини, яка торкнулася одночасно несправного приладу і струмопровідного предмету, який має природне заземлення. Це одна з основних причин враження електричним струмом (отримання електротравми), яке може виявитися смертельним для людини.

Відповідно до ПУЕ 2017 (правила улаштування електроустановок) встановлюються пристрої штучного і природного заземлення. Норми ПУЕ 2017 включають в себе умови прокладання комунікацій електроустановок, вузлів, вимоги до певних систем і їх окремих елементів.

В якості заземлюючих пристроїв використовуються:

 • Природні заземлювачі;
 • Штучні заземлювачі.

До природних заземлювачів відносяться – підземні металеві труби (крім вибухонебезпечних магістралей), металеві палі, металеві конструкції і арматура залізобетонних конструкцій будівель і споруд, які знаходяться в безпосередньому контакті із землею.

В першу чергу, при будівництві або проведенні реконструкції об’єкта, необхідно використовувати природні заземлювачі в якості захисного заземлення. Задіяти такі пристрої необхідно, якщо з’єднання в землі арматури фундаменту, залізобетонної конструкції або інших металевих конструкцій вважається безперервним (арматура в залізобетонних конструкціях повинна бути з’єднана зварювальним швом, або в’язанням дроту щільністю не менше ніж 60%).

У випадках, якщо металеві конструкції не відносяться до безперервних з’єднань, такі заземлювачі застосовувати в системі захисного заземлення категорично забороняється.

Якщо немає можливості задіяти природні пристрої заземлення, слід застосувати систему з штучних заземлювачів.

Штучні заземлювачі – це модульно-штирові пристрої, розроблені для швидкого і якісного облаштування контуру заземлення. Для досягнення необхідного опору таке заземлення встановлюється в двох варіантах:

1. з розрахункової кількості вертикальних пристроїв в одну точку;

2. з сукупності вертикальних і горизонтальних пристроїв, об’єднаних між собою, і утворюючих контур.

При монтажі штучних пристроїв заземлення ТОВ «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» переважно використовує комплектуючі та пристрої з нержавіючих металів. Також можливе використання пристроїв зі сталі, на які наноситься покриття гальванічним способом, або методом гарячого цинкування. Використовуються такі заземлювачі в системах блискавкозахисного, захисного і повторного заземлення на об’єктах з метою забезпечення електробезпеки.

Залежно від сфери призначення та застосування заземлення поділяється на:

 • Захисне;
 • Блискавкозахисне;
 • Робоче;
 • Технологічне.

 

Захисне заземлення

Захисне заземлення застосовується в усіх побутових електричних системах, в яких є ймовірність ураження людини струмом.

Заземлювальні пристрої таких систем встановлюються відповідно до існуючих норм електробезпеки і повинні відповідати найвищим вимогам ПУЕ 2017.

 

Блискавкозахисне заземлення

Блискавкозахисне заземлення застосовується в системах громовідводу. Встановлюються такі пристрої заземлення в залежності від класу захисту громовідводу. Клас захисту блискавковідводу (1,2,3,4) вибирається на стадії проектування в залежності від складності об’єкта та присвоєного класу ризику наслідків (незначні, посередні або значні).

При попаданні блискавки в захищений об’єкт, пристрої блискавкозахисного заземлення забезпечують безпечне розсіювання струму блискавки в землю.

 

Робоче заземлення

Такий тип заземлення не призначений для забезпечення норм електробезпеки. Робоче заземлення встановлюється в основному на промислових об’єктах, для належного функціонування електроустановок (навмисне з’єднання з землею окремих точок електричного кола – нейтральних точок обмоток генераторів, силових і вимірювальних трансформаторів, дугогасячих апаратів і т.д ..).

На виробництві робоче заземлення необхідне для забезпечення ефективної та безперервної роботи електроустановок всього підприємства.

 

Технологічне заземлення

Сучасна медична техніка крім традиційних медичних технологій широко використовує прогресивні скануючі технології: рентген, ультразвук, магнітний резонанс, пристрої життєзабезпечення (штучне серце і легені, гемодіаліз та ін.), інформаційні технології (швидкісний обмін інформацією) і ін.

Для коректної роботи медичної техніки, електронного лабораторного обладнання, необхідно виконати комплекс заходів, який забезпечить необхідний рівень захисту електронного та електричного обладнання.

Тому, для надійної роботи і захисту всього цього електронно-технічного обладнання потрібно функціональне заземлення FE. Більшість виробників такого обладнання додатково вказують в паспорті або документації до медичної апаратури вимоги до його виконання.

 

Установка заземлення в приватному будинку

 

Найбільш безпечним варіантом вважається захисне заземлення, що працює в парі з пристроєм захисного відключення (ПЗВ, диференційний автомат). Ці два заходи прекрасно доповнюють один одного. При появі фазного потенціалу на корпусі зламаного електричного приладу, струм по заземлюючих провідниках стікає в землю. Захисна автоматика (ПЗВ) виявляє цей витік, навіть якщо вона дуже незначна (поріг чутливості УЗВ становить 10 мА – 30 мА і швидкість спрацьовування на відключення ланцюга 0,01 – 0,3 секунди). Спрацювавши, автоматичний захист не завдає шкоди здоров’ю людини, відключивши живлення аварійної ділянки в якій стався витік струму.

Таким чином захисна автоматика (ПЗВ) в парі з заземленням, це найбільш ефективний захід електробезпеки вашого будинку.

 

Облаштування заземлення в фундамент при будівництві будинку (природний заземлювач)

 

 Не рекомендується застосовувати пристрої заземлення з гальванічним покриттям при:

 • Високої концентрації мінеральних солей в грунті;
 • Підвищеної кислотності (рН) і лужності грунту;
 • У кам’янистому ґрунті.

У разі застосування штучного заземлювача з гальванічним покриттям в несприятливому середовищі, відбувається прискорений процес появи корозії, з подальшим руйнуванням структури зовнішнього покриття і пристрою (утворення корозії впливає на швидкість розтікання струму в землі).

Компанія «РЕМ-ГРУП СЕРВІС», пропонує комплекти заземлення з нержавіючої сталі, призначених для установки механізованим шляхом. Пристрої з нержавіючої сталі відрізняються від аналогів:

1. стійкістю до механічних пошкоджень;

2. нержавіюча сталь має корозійну стійкість з високим опором до окислення, що відмінно позначається на якості роботи і довговічності системи.

Звертаючись до компанії «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» ви гарантуєте собі позитивний результат. За роки діяльності Компанії на ринку послуг з установки систем заземлення, і захисту від блискавок, найголовнішою рекламою були задоволені клієнти, які укладаючи угоду з Компанією стають не просто клієнтами, а справжніми партнерами і очевидною вигодою від такого партнерства для замовника є довговічність пристроїв, відмінний якісний сервіс і професійний підхід у вирішенні будь-яких питань, що стосуються задоволення потреб клієнта на 100%.

Теги: Монтаж заземлення басейну

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.