0

Технічне обслуговування обігріву водостоків

Технічне обслуговування обігріву водостоківЛіто – це період відпусток та відпочинку, але не потрібно забувати що скоро настане осінь і зима – пора холоду

Системи кабельного електрообігріву відносяться до сезонних систем що експлуатуються в зимню пору року. Тому, своєчасне технічне обслуговування систем кабельного обігріву покрівель, і систем захисту від замерзання водостоків – це запорука надійності і безперебійності роботи системи в період експлуатації.

При обслуговуванні обов’язково необхідно перевіряти:

  1. Цілісність нагрівального кабелю, шляхом заміру опору зовнішньої ізоляції гріючого кабелю і опору нагрівального провідника;
  2. Надійність та безпечність фіксації нагрівального кабелю;
  3. Сполучні коробки і гермовводи, на відповідність IP захисту, також виконувати профілактику клемних з’єднань;
  4. Діагностика автоматичної системи керування – перевірка силового блоку та блоку управління.


  

   

    У випадку виявлення: пошкодження нагрівальних елементів; розгерметизації сполучних коробок або виходу з ладу системи керування – слід провести ремонтні роботи по усуненню дефектів.

    Несправна система електрообігріву становить загрозу для життя людей, тому експлуатувати систему в аварійному стані категорично забороняється.

    Після проведення обслуговування системи обігріву, потрібно заповнити технічну документацію з переліком робіт що виконувалися на об’єкті. Вся технічна документація про передається замовнику.

    Для замовлення проведення діагностики і обслуговування систем обігріву можете зв’язатись з нами зручним для Вас способом.

Ми, в найближчий час зв’яжемось з Вами, для уточнення деталей.