0

Обігрів труби та резервуару

Відгуки:
(0)
  • Виробник: RGS
  • Код товару: RGS-11
  • Наявність: В наявності
Сума ПДВ: 0.17 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

У той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

Весь товар сертифікований

Взимку в період зниження температур і промерзання ґрунту, в трубопроводі утворюється лід, що є перешкодою подачі води та руйнівний вплив на саму трубу.

Тому, для власника заміського будинку або дачної ділянки, вкрай необхідно захистити зовнішню ділянку трубопроводу, шляхом поглиблення в ґрунт нижче рівня промерзання.

Додатково змонтувати нагрівальний кабель для захисту від промерзання, в сильні морози та покрити трубу теплоізоляцією. Варіації кабелю безліч, але саме

важливе цей кабель повинен бути безпечним, стійким до зовнішніх впливів і головне правильно підібраний згідно з цільовим завданням, оскільки труби встановлюють різного діаметру і матеріалу.


Основні види кабелю:

  1.  лінійний кабель - монтується як всередину, так і зовні трубопроводу / резервуара, необхідно управління регулятором і датчиком;
  2.  саморегульований кабель - монтується зовні й всередині труби / резервуара, управління необхідно якщо завдання підтримання температури, в інших випадках цей кабель працює самостійно.


Процес і складність установки залежить від знаходження трубопроводу, це - в ґрунті, в бетоні, русло проходить по повітрю, труба проходить через комплекс об'єктів або є обмеження по доступу. Потужність кабельної секції залежить, в першу чергу, від діаметра труби, цільове завдання і наявності теплоізоляції.


Завдяки нагрівальної системи Ви зможете попередити й в майбутньому врятувати від пошкодження трубопровід або резервуар, а наша команда швидко і якісно проведуть завмер,

розрахунок і установку опалювальної системи.

Теги: Обігрів труби та резервуару

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.