0

TXLP/2R 17 Норвегія

TXLP/2R 17 Норвегія

Асортимент нагрівальних елементів типу TXLP * 17 Вт/м, виробництва ТМ "Нексанс", Норвегія


Виготовляється нагрівальна продукція для теплих підлог, як одножильні та двожильні гріючі кабелі, а також готові комплекти для систем комфортного підігріву підлоги у вигляді нагрівальних матів.


Кабель TXLP/2R - Двожильний нагрівальний елемент 17Вт/м.п;

Кабель TXLP/1R - Одножильний нагрівальний елемент 17 Вт/м.п;

Millicable Flex 15 - Тонкий нагрівальний двожильний кабель 15 Вт/м.п;

Мат MILLIMAT 150 - Тонкий нагрівальний мат 150 Вт/м2.


Нагрівальні елементи, використовуються при проведенні ремонтних робіт, реконструкції чи будівництва нових житлових і нежитлових приміщень. Встановлюються гріючі кабелі, як система незалежного комфортного підігріву підлоги, або система кабельного опалення.


Нагрівальний кабель для систем опалення - Встановлюється гріючий кабель на монтажну сітку, також основною вимогою, є заливка мінімальної товщини бетонної стяжки від 50 до 70 мм.

Нагрівальний кабель для систем комфортного підігріву підлоги - Встановлюється гріючий кабель на перфоровану стрічку, необхідна заливка товщини стяжки до 35 мм.

Комфортний підігрів підлоги за допомогою нагрівальних матів - Переваги нагрівальних матів, це простота монтажу і мінімальна товщина суміші плиткового клею що становить від 5 до 10 мм. Встановлюється нагрівальний мат, як незалежна система додаткового підігріву підлоги, в незалежності від основного виду опалення.


* Для мінімізації тепловтрат, необхідно встановлювати додатково теплоізоляційні матеріали, до монтажу нагрівального кабелю.

Управляються системи кабельного електрообігріву в автоматичному режимі, програмованими або електромеханічними терморегуляторами.

Монтажні роботи під ключ!
Замовити послуги установки систем: заземлення, блискавкозахисту, кабельного електрообігріву в Rem Group
Детальніше
Монтажні роботи під ключ!