0

Встановлення та ремонт систем електрообігріву

Встановлення та ремонт систем електрообігріву

Системи кабельного електрообігріву

 

В сучасному світі, системи електрообігріву знаходять все більш широке застосування завдяки невеликим габаритам і надзвичайно високій питомій тепловіддачі при цьому. За допомогою нагрівальних кабелів вирішують найрізноманітніші завдання як у побуті так і в промисловості.

Економічні, оснащені автоматичним управлінням системи обігріву широко застосовуються на об’єктах для своєчасного вирішення проблем, пов’язаних з:

  • Розтопленням снігу на відкритих майданчиках;
  • Запобіганню утворення обледеніння на дахах і водостічній системі;
  • Підтримання технологічних температур в трубопроводах і ємностях;
  • Опаленням приміщень різноманітного призначення.

При застосуванні систем електрообігріву, знижуються витрати на залучення додаткового обслуговуючого персоналу та спеціальної техніки для вирішення виниклих проблем.

Також слід зазначити, збільшений термін служби обладнання і конструкцій, обладнаних системами обігріву на основі нагрівального кабелю.

 

Детальна інформація про призначення і застосування систем електрообігріву:

 

ОБІГРІВ ВІДКРИТИХ МАЙДАНЧИКІВ


Для запобігання утворення льоду в пішохідних зонах широко застосовуються системи кабельного електрообігріву, які складаються з резистивних двохжильних, або одножильних нагрівальних кабелів підвищеної міцності.

 

ОБІГРІВ ПОКРІВЛІ ТА ВОДОСТОКІВ


У місцях максимального скупчення снігу встановлюється нагрівальний кабель, який гріє поверхню покрівлі чи водостічної системи, що сприяє швидкому таненню снігу та запобігає утворенню обледеніння.

 

ОБІГРІВ ТРУБОПРОВОДІВ І ЄМНОСТЕЙ

В промисловості обігрів застовується для компенсації теплових втрат, розігріву рідин і підтримки необхідної технологічної температури та в’язкості продукту, під час транспортування, переробки і зберігання згідно технічних умов.


ТЕПЛА ПІДЛОГА, ОПАЛЕННЯ


Системи електричної теплої підлоги вважаються одними з найпоширеніших і економних варіантів як для комфортного так і основного обігріву приміщень. Складаюсться системи з двожильних і одножильних нагрівальних кабелів (матів).