0

Кабель HEATTRACE

Закінчується
Закінчується
Кабель HEATTRACE

Історія компанії Heat Trace Limited

На сьогоднішній день Heat Trace Limited виробляє найширший спектр нагрівальних кабелів, включаючи найширший в світі асортимент саморегулюючих нагрівальних кабелів з напівпровідникової матрицею, напругою від 12 до 1000 Вольт, потужністю до 120 Вт/метр і витримують температури до 300 ° C. Частка саморегульованих кабелів на світовому ринку досягає 80%, Heat Trace є світовим лідером в даному сегменті.

Значну частину своїх доходів компанія Heat Trace інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, результатом чого стало безліч нових винаходів та інноваційних продуктів і процесів.

До нових розробок відносяться запатентовані трубки з саморегульованим обігрівом для автомобільної та аерокосмічної промисловості, а також “Hotwat Pipe” – ізольовані нагрівальні трубки для підтримки температури в системах гарячого водопостачання в житлових і нежитлових будинках.

Системи управління і контролю

Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (НДДКР), зараз дослідження ведуться за наступними напрямками:

 • Технологія полімерів;
 • Металургія;
 • Композиційні матеріали;
 • Електроніка;
 • Програмоване регулювання потужності.

Дана робота проводиться власними лабораторіями компанії, іноді у співпраці з провідними науково-дослідними та освітніми установами. Випробування продукції часто проводиться за сприяння державних відомств, наприклад Міністерства Енергетики Великобританії. На додаток до того, що Heat Trace став одним із провідних світових виробників нагрівальних кабелів і аксесуарів, відділення НДДКР нашої компанії дозволяє нам «розробляти стандарти і бути лідерами».

Забезпечення якості продукції

Крім власних виробничих потужностей, наша компанія має в своєму розпорядженні висококваліфіковані інжинірингові центри, розташованими по всьому світу. Саме власне виробництво найширшого спектра продукції разом із послугами по монтажу і пуско-налагодження дозволяє нам пропонувати клієнтам повні або часткові проекти «під ключ».

Проектування і виробництво систем обігріву повністю відповідають міжнародним стандартам з електрообігріву. Проектування систем також виконується відповідно до системи управління якістю BS EN ISO 9001. Вся продукція має необхідні міжнародні сертифікати, такі як АTEX, IEC, VDE, CSA, FM, ГОСТ-Р, Lloyds, DNV, а також інші дозволи, видані акредитованими міжнародними випробувальними центрами.

ПРОМИСЛОВИЙ ОБІГРІВ

Електрообігрів

Областями промислового застосування обігріву можуть бути нафтові і нафтохімічні підприємства, нафтопереробні заводи, фармацевтичне виробництво, електростанції, водоочисні станції, харчова промисловість, а також багато інших.

Heat Trace виробляє повністю укомплектовані системи обігріву для наступних об’єктів і цілей:

 • короткі і довгі трубопроводи;
 • комплекс трубопровідних мереж, розташованих в одній будівлі;
 • надземні, підземні та підводні трубопроводи;
 • трубопроводи з внутрішнім і зовнішнім обігрівом;
 • не – і вибухонебезпечні зони;
 • резервуари і ємності;
 • бункери;
 • імпульсні лінії;
 • кожухи для контрольно-вимірювальних пристроїв;
 • підтримання температури і розігрів, аж до температури 600 ° C.

Парообігрів

З початку минулого століття парообігрів був єдиним способом промислового обігріву. І навіть сьогодні в 70% випадків промислові об’єкти обігріваються паром. Ось уже кілька десятиліть теплопровідні суміші Heat Trace з успіхом застосовуються в усьому світі для підвищення ефективності систем парообігріву в нафтохімічній, переробної промисловості, на електростанціях і в інших стратегічних галузях. Теплопровідні суміші Heat Trace розраховані на температури до 600 ° C. Довершують найширший асортимент теплопровідних сумішей низькотемпературні «не затвердіваючі» суміші.

ОБІГРІВ МОРСЬКИХ ПЛАТФОРМ

У суворих умовах морського клімату першорядне значення мають безпеку і надійність. Висока якість продукції та послуг компанії Heat Trace задовольняє вимогам даної галузі промисловості.

Гнучкі підводні трубопроводи що обігріваються, трубопроводи що зв’язують морську платформу з підземним родовищем, обігріваються палубні трубопроводи (з метою захисту від замерзання і підтримання температури), системи захисту вертолітних майданчиків від снігу і льоду – ось тільки деякі з рішень, які може запропонувати Heat Trace Limited своїм замовникам.

ОСОБЛИВІ ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Для обігріву протяжних надземних і підземних трубопроводів, коли кількість точок підключення живлення обмежена, Heat Trace пропонує повний спектр спеціальних систем обігріву з використанням серійних кабелів постійної потужності, а також нагрівачів на основі скін-ефекту.

Іншими прикладами нестандартних рішень є модулі для обігріву бункерів, нарізані по довжині попередньоізольовані нагрівальні пучки імпульсних ліній, а також гнучкі гріючі підводні труби для використання на великих глибинах при видобутку і виробництві нафти і газу.

ОБІГРІВ ОБ’ЄКТІВ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Застосування кабелю можливо майже всюди, і системи обігріву з успіхом застосовуються в житлових, муніципальних та адміністративних будівлях, лікарнях, будинках для людей похилого віку та інвалідів, офісних будівлях, дозвільних центрах, освітніх установах і т.д.

Heat Trace пропонує енергоефективні системи для обігріву наступних об’єктів:

 • захист від замерзання труб і резервуарів;
 • обігрів труб гарячого водопостачання;
 • обігрів підлоги;
 • обігрів стін;
 • обігрів покрівлі та водостічних труб з метою захисту від снігу та льоду;
 • захист від снігу та льоду доріг, автоз’їздів, тротуарів, сходів, прилеглих площ і т.д .;
 • обігрів баків зберігання палива.
Монтажні роботи під ключ!
Замовити послуги установки систем: заземлення, блискавкозахисту, кабельного електрообігріву в Rem Group
Детальніше
Монтажні роботи під ключ!