0

Кабель NEXANS

Кабель NEXANS

Корпорація Nexans є провідним гравцем на ринках інфраструктури, промисловості, будівництва та телекомунікацій.

Nexans - французька компанія-виробник кабельно-провідникової продукції. Свою історію компанія веде з 1897 року, з дня утворення Французького Кабельного Співтовариства. Всього у в активі компанії на сьогоднішній день, є більше 100 заводів на території 40 країн, штат співробітників налічує близько 26 тисяч осіб.

Будучи одним із світових лідерів у кабельній індустрії, компанія пропонує широкий спектр мідних, алюмінієвих і волоконно-оптичних кабелів і кабельних систем, нагрівальних кабелів - дані рішення поліпшують результати вашого бізнесу, які забезпечують безпеку співробітників і обладнання, що збільшують ефективність роботи і продуктивність протягом багатьох років.

Заводи компанії розташовані більш ніж в 39 країнах, комерційні представництва відкриті по всьому світу. На підприємствах Nexans працюють близько 26 000 співробітників. Оборот компанії в 2009 році склав 5 мільярдів євро. Nexans зареєстрований на Паризькій фондовій біржі, категорія А.

Інфраструктура

Nexans виробляє і поставляє кабелі та кабельні системи для вироблення, передачі і розподілу електроенергії. Нові технології дозволяють збільшити продуктивність і скоротити небезпеку відключення.

Для збільшення безпеки рухомих складів, ми виробляємо кабелі та кабельні системи, розроблені спеціально з урахуванням вимог залізниць.

У той час, як енергетичні і телекомунікаційні компанії продовжують знижувати темпи свого розвитку, Nexans продовжує виробляти і поставляти кабелі та кабельні системи, підвищуючи можливості кабельних мереж і залишаючи їх конкурентоспроможними.

Для найбільших і завантажених аеропортів світу корпорація Nexans поставляє кабелі та кабельні системи для передачі електроенергії та роботи мереж зв'язку, терміналів, систем обробки багажу, освітлення ВВП, контрольних вишок та інше.

Асортимент нагрівальних кабелів ТМ "NEXANS"

Секції двожильного, одножильного і відрізні нагрівального кабелю типу TXLP, для зовнішніх систем обігріву

Резистивний кабель являє собою два (один) ізольованих провідника, захищених заземлюючим екраном із зовнішньою ізоляцією стійкою до атмосферних впливів. TXLP випускається в асортименті готових секцій, а також у вигляді відрізного нагрівального кабелю. Такі кабелі мають різний питомий опір нагрівального елементу, секції необхідної довжини і потужності підбираються шляхом програмного розрахунку.

Асортимент нагрівальних елементів TXLP, для систем опалення приміщень та комфортного підігріву підлоги

  • Секції кабелю TXLP - виготовляється як екранований резистивний двожильний/одножильний) нагрівальний елемент. Використовується в системах автономного опалення та комфортного підігріву підлоги, при будівництві або реконструкції житлових - нежитлових приміщень.
  • Нагрівальний мат MILLIMAT - це готовий комплект для установки системи комфортного підігріву підлоги. Монтується нагрівальний мат в шар плиткового клею, як система додаткового підігріву підлоги, для забезпечення комфорту в будь-який час року, незалежного від основного виду опалення.

Нагрівальний кабель застосовується в системах обігріву:

  • антиобледеніння (запобігання утворень льоду на ділянках покрівлі);
  • обігрів водостічної системи (забезпечення шляху для проходу талої води);
  • сніготанення (запобігає утворенню льоду в пішохідній зоні, сходах, площадках);
  • захист від замерзання трубопроводів з холодною і гарячою водою (забезпечує підтримання технологічних температур на ділянках трубопроводу);
  • системи опалення домоволодінь, офісів, адміністративних приміщень і т.д .;
  • системи комфортного підігріву підлоги.

Максимально затребуваний асортимент нагрівального кабелю TXLP, є в наявності на складі.

Монтажні роботи під ключ!
Замовити послуги установки систем: заземлення, блискавкозахисту, кабельного електрообігріву в Rem Group
Детальніше
Монтажні роботи під ключ!