0

Саморегулюючий кабель

Саморегулюючий кабель

Саморегулюючий нагрівальний кабель встановлюється практично в будь-яких системах електро обігріву.

Економічність роботи, в період експлуатації гріючий кабель показує в системах підтримання технологічних температур продукту в трубопроводах, ємностях, резервуарах і т. Д ... Такі системи зазвичай працюють в промисловій галузі, де саморегулюючі нагрівальні елементи шляхом підтримки температури на необхідних ділянках забезпечують безперебійне транспортування рідин.

Саморегулюючий нагрівальний елемент, також застосовується в побутових умовах для захисту від замерзання труб з холодною і гарячою водою в зимовий період року.

В період експлуатації систем електрообігріву трубопроводів, саморегулюючі кабелі зарекомендували себе (у вирішенні поставлених завдань), як надійні та економічні нагрівальні елементи.

Застосування в системах електро- обігріву саморегулююча нагрівальних елементів:

  • захист від замерзання кондиціонерів;
  • захист від замерзання трубопроводи з холодною і гарячою водою;
  • підтримання необхідної технологічної температури на трубопроводах, ємностях.

* Також можливо, застосування саморегулюючих кабелів для обігріву водостічної системи на покрівлі, що забезпечує шляху для проходу талої води.

Важливо пам'ятати!

При комплектації захисної і силовий апаратури для саморегульованого кабелю, слід враховувати збільшені стартові струми при запуску системи обігріву.

В процесі монтажу нагрівального кабелю необхідно бути гранично уважним:

  • в разі пошкодження зовнішньої ізоляції саморегульованого кабелю, і попаданні вологи у внутрішню структуру кабелю (матриці) - нагрівальний елемент виходить з ладу.

Для своєчасного виявлення і усунення пошкодження, необхідно виконувати замір опору зовнішньої ізоляції, до і після монтажу нагрівальних секцій.

Монтажні роботи під ключ!
Замовити послуги установки систем: заземлення, блискавкозахисту, кабельного електрообігріву в Rem Group
Детальніше
Монтажні роботи під ключ!