0

Опалювальна система електричним кабелем

Опалювальна система електричним кабелем
Опалювальна система електричним кабелем

Як правило, житлові приміщення опалюються батареями, дома - котлами. Зараз з'явилося все більше і більше варіантів для комбінування та створення обігріву приміщення. Електричний кабель в цьому значенні самодостатній і обігріти зможе будь-яке приміщення, будь то квартира, будинок, офісне приміщення то що. Важливо визначити цільове застосування приміщення та необхідну температуру шляхом розрахунку тепловтрат, де має значення будівельні характеристики будівлі, утеплювач та зовнішні температурні показники.

Умови установки основного опалення електричним кабелем:
     
- Тепловтрата
Важливо максимально знизити показники тепловтрат шляхом проведення розрахунку в приміщенні, інспекції дверей, вікон та утеплення.
   
 - Зона обігріву
У системі комфортного нагріву, обігрівається частина вільна від меблів або прохідна. У випадку з основним обігрівом покриття нагрівальної зони повинно бути не менше 70%.

 - Теплоізоляція
Рекомендуємо використовувати екструдований пінополістирол високої щільності. В теплих приміщеннях від 2-х см, в холодних від 5 см. Це стосується й утеплення стін.

- Управління
Управляйте системою легко, завдяки вбудованим датчикам (полу і повітря), потрібно просто встановити на регуляторі бажану температуру та насолоджуватися комфортом!
       
- Розрахункова потужність 
Потужність може бути нижче або на порядок вище рекомендованої, залежить від обраного покриття та тепловтрат. Важливий і сезонний показник, так осінню температура в приміщенні буде достатньою і 20 градусів, зимою ж повинно досягти 25 градусів.
Різниця кабельного нагріву від інших видів обігріву – це підвищена комфортна температура на польного покриття біля ніг, що само по собі є ідеальним. Електричний нагрівальний кабель – це можливість створити у квартирі або у домі незалежне автономне опалення. І важливе, що електрична опалювальна система проста в установці, вигідна в експлуатації та безпечна. Ми впевнені незабаром електричні кабельні системи повністю змінять централізоване опалення. А ми Вам в цьому допоможемо!