0

Послуги компанії REM Group Service

Послуги компанії REM Group Service
Послуги компанії REM Group Service

Продаж
Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині електричний нагрівальний кабель з установкою для будь-якого завдання – це тепла підлога у квартирі та будинку, обігрів відкритих майданчиків, сходинок, доріжок, це обігрів даху та водостічної системи, це обігрів труб, обігрів у промисловій сфері, основний обігрів. Компанія спеціалізується на продажу та встановленні системи заземлення та блискавкозахисту. У нас представлені головні напрямки для Вашого комфорту та безпеки!

Замір та розрахунок
Ми завжди раді та готові допомогти в реалізації Вашої мрії. Наша компанія виконує виїзди для огляду та зняття необхідних вимірів, консультації та розрахунку.

Монтаж систем
Компанія Рем-Груп Сервіс вже тривалий термін виконує роботи з проєктування та встановлення систем заземлення, блискавкозахисту та електрообігріву по всій Україні. У штаті компанії свій інженерно-технічний та проєктний відділ, своя монтажна бригада.

Інші послуги
Крім реалізації своїх проєктів, наша компанія бере участь і в інших проєктах – обслуговування систем, сервісне обслуговування, ремонт, навчання та шеф монтаж.

Пропонуємо дізнатися більше та обговорити умови взаємовигідного партнерства за телефоном    +38 (067) 23 43 042